Müşteri Yorumları
O'clock

0 Products

Bowls & Plates

0 Products

Backpacks

0 Products

Spoons & Forks

0 Products

Cups & Glass

0 Products

Headphones

0 Products

Water Kettler

0 Products

Cutting Board

0 Products

Flower Vases

0 Products
Merkezi Almanya’da bulunan AMANOS BEAUTY, Avrupa standartlarına uygun olarak kozmetik ve medikal ürünler ile güzellik merkezlerinde kullanılan cihazları üreten, aynı zamanda sağlık turizmi alanında dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren çok uluslu bir firmadır.

 

AMANOS BEAUTY, kozmetik ve medikal ürün kategorisinde “EM AMANOS BEAUTY”, güzellik sektöründe “AMANOS BEAUTY”, sağlık turizmi alanında ise “AMANOS BEAUTY&HEALTH” markası ile yer almaktadır.

 

EM AMANOS BEAUTY markası ile üretilen kozmetik ve medikal ürünler Almanya’da formüle edilip geliştirilmekte ve tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır.

Dermatolojik olarak test edilen ürünlerimiz helal olup, paraben, silikon ve alkol içermemektedir.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve vegan özelliği taşıyan ürünlerimiz, organik, doğal ve zengin bitkisel içeriğe sahiptir.

İnsanları güzelleştirirken sağlığını da ön planda tuttuğumuz için, insan sağlığına zararlı maddeler kullanılmamaktadır.

 

AMANOS BEAUTY GÜZELLİK MERKEZLERİ, bünyesindeki deneyimli uzman hekimler, güzellik uzmanları ve yardımcı personeli ile müşterilerine en doğru ve uygun hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendisini geliştirmekte, teknolojik gelişmeleri takip ederek müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermektedir. Güler yüzlü personellerimiz ile, kullandığımız hijyenik, modern ve kaliteli ürünler sayesinde müşterilerimizin merkezlerimizden mutlu ayrılması en öncelikli hedefimizdir.

 

“AMANOS BEAUTY&HEALTH” alanında uzmanlaşmış tam teşekküllü klinikler ile iş birliği içerisinde sağlık turizmi alanında hizmet vermektedir. Estetik operasyonlar, vücut şekillendirme, saç, sakal ve kaş ekimi, diş implantları ve her türlü diş uygulamaları, ameliyatsız estetikler (botoks, dolgu, soğuk lipoliz, lazer tedavisi, IPL, kavitasyon gibi) öne çıkan sağlık turizmine yönelik faaliyetlerimizdir. Bunun yanı sıra özellikle Türkiye’nin doğal ve sağlık açısından faydalı kaplıcalarını da sizlerin istifadesine sunuyoruz. “AMANOS BEAUTY&HEALTH” olarak, bir taraftan tatil tadında vakit geçirmenizi diğer taraftan da ihtiyacınız olan işlemleri mükemmel bir biçimde sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR